قوانین خرید از معمار نوین

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب معمار نوین برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

  1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول (نظر) مطرح کنید.
  2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت معمار نوین به ثبت برسد. ( در صورت داشتن حساب کاربری و یا هنگام ثبت سفارش تیک گزینه (می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟) زده باشید.
  3. پیش از خرید حتما به توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
  4. بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از معمار نوین خریداری کند.
  5. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می شود. لینک دانلود مستقیم پس از پرداخت به صورت مستقیم پس از پرداخت می توانید دانلود کنید ، یک نسخه کامل از فاکتور خرید + لینک دانلود محصول به ایمیل مشتری ارسال می شود . عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
  6. معمار نوین مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.
  7. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت معمار نوین ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط معمار نوین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

آخرین تغییر در تاریخ : 1 شهریور ماه 1397