پکیج کامل اکسل فهرست بها 1401 - رشته های ساختمان ، راه و ترابری ، مهندسی آب - با تخفیف باورنکردنی به مدت محدود. جهت خرید و دانلود کلیک کنید
پکیج کامل اکسل فهرست بها 1401 - رشته های ساختمان ، راه و ترابری ، مهندسی آب - با تخفیف باورنکردنی به مدت محدود. جهت خرید و دانلود کلیک کنید
0
0

نویفرت ۲۰۱۴ فارسی با کیفیت بالا رنگی pdf

1068 بازدید
نویفرت , دانلود نویفرت فارسی

نویفرت یک کتاب معماری می باشد برای مهندسین معمار .

کتاب نویفرت 2014 فارسی

کتاب نویفرت فارسی شده می باشد ، توسط مهندس فرشید حسینی .

سال : 2014 ویرایش سال 1393

نوع فایل : نیوفرت pdf

دانلود نویفرت فارسی در ادامه … در باکس دانلود .

منتشر شده توسط انتشارات مهرازان

کتاب نویفرت در طول تاریخ، بشر ابزارهایی را طراحی کرده تا در انجام امور مختلف کمک وی باشد و برای این کار از مقیاس هایی استفاده کرده که طبقاندازه بدن خویش بوده است. تقریباً تا همین امروز، اندام بشر به عنوانمقیاس اندازه گیری مورد استفاده قرار گرفته است. نیوفرت حتی امروز همبسیاری از مردم زمانی درک بهتری از اندازه هایی خواهند داشت که مثلا به آنها گفته شود فلان چیز به اندازه چند نفر است، چند قدم طول دارد،چند فوت عریض است و یا چیزی چند برابر سر آدمی است. تمامی مواردفوق مفاهیمی هستند که از بدو تولد با ما همراه شده اند و اندازه آن هاجزوی از طبیعت ما به شمار می آید. با این وجود، معرفی ابعاد متریک خط پایانی برای به تصویر کشیدن مقیاس های زندگی بود .

سخن ناشر

 انتشارات مهرازان در سال 1386با نگاهی عمیق و جدی به رشته معماری آغازبه کار نمود.برخی از سیاست ها و برنامه هایی که فعالیت این مجموعه را بر اساس آن بنانهادیم عبارتند از :جستجو و یافت کتابهای مرجع و موثر چه آنها که در گذشته نه چندان دورنگاشته شده اند چه آنها که به تازگی به رشته تحریر درآمده اند.تلاش جهت یافت مولفان و مترجمان دگراندیش و پرکارایجاد تفاوت های معنی دار در چاپ کتاب به گونه ای که خواندن متن را سادهنموده و سبب زیبایی و سرزندگی آن گردد.احداث فروشگاه تخصصی و ایجاد محیطی خاص برای معماران و هنرمندانکه در آن یا پیرامون آن اتفاقات مهم در زمینه کتاب یا ساختمان یا نهضت هایموازی مشابه آن امکان خلق یابند.لذا ضمن تشکر و قدردانی از شما خواننده محترم تقاضا داریم با انتقادات وپیشنهادات سازنده خود ما را در به ثمر رساندن این آرمان نیک یاری نمایید.

در ادامه می توانید جهت دانلود نیوفرت فارسی از طریق باکس دانلود زیر اقدام کنید :

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://memarnovin.ir/?p=1193
اشتراک گذاری:
معمار نوین
معمار نوین یک سایت کاملا شخصی و وابسطه به هیچ شرکتی نمی باشد ، از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت کرده و در زمینه عمران و معماری رو به پیشرفت هستیم، ما سعی در پیشرفت و ارتقا سطح سایت داریم تا بتوانیم به جامعه مهندسی و دانشجویان و عزیزانی که علاقه به عمران و معماری دارند خدمتی کرده باشیم .
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد نویفرت ۲۰۱۴ فارسی با کیفیت بالا رنگی pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.